Teknik Servis

11 yıllık bir deneyim ile 2008 yılında kurulan ve o günden beri hizmet vermiş olduğu Teknik Servis sektöründe “müşteri memnuniyeti” kuralını benimsemiş olan firmamız, “Her yerde her zaman kaliteli hizmet” vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

UYDU ÇANAK ANTEN TEKNİK SERVİS HİZMETİ

uydu kurulumu ankara

Çanak Anten Uydu Teknik Servis

Ankara Uydu Servisi olarak Ankara’nın Tüm ilçe ve semtlerine Uydu Servis hizmeti vermekteyiz.

Uydu yayınlarıyla ilgili sorunlarınızda (anten dönmesi, ayar kaçması, kablo kopmaları, lnb arızaları) yada çanak anten montaj işlemlerinizde, çanak anten demontaj (söküm) işlemlerinizde, çanak anten yer değiştirme işlemlerinizde apartman merkezi sitem kurulum ihtiyaçlarınızda ve tek çanak anten ile 2-3 veya daha fazla uydu izlemek istediğinizde bizimle irtibata geçin ve size yardımcı olalım.

Ankara çevresine Ankara Uydu Servisi olarak itina ile hizmet vermekteyiz.

Fiyat Politikası

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik de bu oluyor. Ürünü uygun fiyat aralıklarıyla sunmak, hem müşterimizi hemde diğer firmalarla rekabetimizi arttırıyor.

Müşteri Memnuniyeti

Ürünü müşteri ile buluşturduktan sonrası bizce en önemli aşamadır. Ürün sonrası yaşanılan her sorunu doğru bir şekilde çözebilmek için tecrübeli personellerimizle çalışıyoruz.

Kaliteli Ürün

AnkaraUyduServisi olarak uzun yıllardır kaliteli markalarla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Minimum 2 yıllık garanti sunduğumuz tüm ürünlerimizde teknik sorunları da beraberinde inceliyoruz..

Teknik Servis Hizmetimiz:

Siz değerli müşterilerimize uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, kurulumu, bakımı, uydu alıcısı receiver satışı ve montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve montajı, bireysel uydu kurulumu, çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum Servisi olarak 7 gün Teknik Servis hizmeti vermektedir.

Ankara uydu servisi siz değerli müşterilerine 7 gün uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz sizlere hızlı servis imkanı sunmaktadır. Uydu anten sistemleri kurulum ve arızalarında, merkezi uydu anten sistemleri kurulum ve arızalarında, ankastre uydu anten sistemleri kurulum ve arızalarında, uydu anten sistemleri ayar, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Uydu Arıza Montaj Kurulum ve Serviste Profesyonel Tek Adres

Sistemleriniz Profesyonel Ekiplerimiz Tarafından Garantili olarak yapılmaktadır.
Aynı gün kurulum, Aynı gün montaj, Sorunlarınıza aynı gün çözüm
Size bir telefonunuz kadar yakınız.
Haftanın 7 günü arayabilir, Servis arıza talebinde bulunabilirsiniz.

Başa dön
05079331627