Uydu servisi ile yaşadığım deneyim

Uydu servisi ile yaşadığım deneyim

Arkadaşlar; sizlere televizyonlar ve uydu antenler konusun da çeşitli makaleler yazdığımı hepiniz biliyorsunuzdur. Geçtiğimiz günler bir akraba ziyareti için İstanbul’a gitmiştik. Televizyonların da ilk gittiğimizde her hangi bir sorun yoktu. Yalnız bir iki gün sonra aşırı yağmurlu havalardan mı bilmiyorum ama televizyonun hiçbir kanalı çekmez oldu. Etrafta uydu servisi ve çanak anten işleri ile ilgilenen birileri bulmak için sokağa çıktık. Yalnız burada uydu servisi için çağırabileceğim hiç kimseyi bulamadım.
Benim bulunduğum yer aslında şehrin tam merkezi ve burada her zaman her istediğinizi bulabilme fırsatınız da var elbette. Yalnız saatin de akşam geç saatler olmasından dolayı bulamamışta olabilirim.

İnternetten uydu servisi aramasını yaptım

Evinizdeki her hangi bir ürünün bozulması karşısında bizler hemen telefonlarımıza sarılarak Google.com.tr üzerinden aramalar gerçekleştiriyoruz. Benim de ilk olarak dışarı çıkıp Bayrampaşa’da uydu servisi dükkanlarını aramaya başlamadan önce internete üzerinden aramak aklıma gelmedi değil aslında. Yalnız bana en yakın uyducu gelip hemen 2 dakika da yapabilir diye dışarda aramıştım. Neyse…
Cep telefonumdan internete bağlanarak chrome üzerinden ‘’Bayrampaşa uydu servisi’’ diye yazdım. Karşıma ilk çıkan bir iki siteyi aradıysam da bazıları telefonlarını açmadı. Bazıları da çok yüksek ücret istediler. Burada en son olarak montajuyduservisi.com yazan bir siteye girdik. Şansımı deneyip pazarlık yaptım. Fiyatları gayet ucuzdu.

Kısa zaman da geldiler

Ne kadar süre de gelirsiniz dediğimde de 20 dakika da gelir dediler. İlk önce dalga geçiyorlar deyip güldüm :) Ama hemen geliyor deyip telefonu kapattılar. İnanın birkaç dakika içerisin de uydu servisi için bir usta geldi. Şimşek çarpması yüzünden bozulan lnbyi değiştirip hemen gittiler. Bende çok memnun kaldığımdan dolayı burada yaşadıklarımı paylaşmak istedim. Firmanın web site adresi www.montajuyduservisi.com

Uydu servisi ile yaşadığım deneyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
05079331627