İstanbul’da bir uydu servisi firmasını tanıtıyoruz

ipek bilişim

Televizyon ve cep telefonları genel olarak elektronik eşya kullanımının en başında yer alan teknolojilerdir. İstanbul’da ipek bilişim hizmetleri ismi ile faaliyetlerini sürdüren bir uydu servisi firmasını bugün sizlere tanıtıyoruz. Bir ürünün herkes tarafından kullanılıyor olması o ürüne ait olan teknik servis, yedek parça satan dükkanlar ve o konu hakkında çeşitli yazıların yazılması anlamına gelir. Bozulan ürünleri en doğru teknik servis yönlendirmek için mutlaka yaşadığınız bölgeyi iyi derece de tanımanız gerekir. Bunun dışın da akrabalarınız veya kendinize yakın bulduğunuz kişilerden bir uydu servisi ve çanak anten tamiri yapabilen bir firmanın telefonlarını temin etmeniz gerekir.
Her gün farklı konular da makaleler hazırlarken bu günde sizlere bizimle aynı mesleği yapan fakat farklı şehirde olan bir Uydu servisi firmasını sizinle paylaşmak istedik. Bizim gibi Ankara’da bu işi yapmak yerine İstanbul’da faaliyetlerine devam etmemeyi seçmişler.

Müşteri memnuniyeti çok yüksek

Bu Firmanın bilgilerini araştırırken internetin çeşitli forum sayfalarından ve müşteri potansiyeli yüksek olan bazı firmaları karşılaştırma fırsatı buldum. Birden fazla firmaya göz atarken en çokta site de bulunan müşteri yorumları çok fazla ilgimi çekti. Yüzlerce yorum bırakılan firmanın web sitesin de gecenin çok geç saatinde uydu servisi tamiri için giden uyducu mu dersiniz, Çok uygun fiyata arızanın tamir edildiği için teşekkür mesajları yollayanları mı dersiniz ve en çok dikkati mi çeken ise çok fazla tavsiye üzerine firma ile iletişime geçen müşteriler oldu.

Firma iletişim bilgileri

Firma Ünvanı: İpek Bilişim Hizmetleri
Sektör: Hizmet sektörü, Uydu servis hizmetleri
Firma Adresi: 50. Yıl Mah, 2095 Sk No:2/4 Sultangazi / İstanbul
Web sitesi: https://www.ipekbilisim.com
Gsm Telefon: 0532 525 52 94

Firma ile iletişime geçmek için öncelikle verilen adrese yakın bir konumdaysanız adrese giderek çanak anten servis randevularınızı oluşturabilirsiniz. İstanbul içerisinde oluş ta sizlere adreslerinin uzak gelmesi halinde o zaman firmanın web sitesinden ulaşarak gerekli olan ‘’ Sizi arayalım’’ iletişim forumunu veya ‘’Bize ulaşın’’ kısmından da ulaşmanız mümkün. Servis verdikleri her bir ilçe için güzel bir sayfa hazırlayan ve yapmış oldukları işlerin resimlerini çeken firmanın bir sayfasından örnek vermek gerekirse sizlere Bayrampaşa uydu servisi sayfasını sunabilirim.

Burada bu firmayı tanıtırken amacımızın sadece müşteri potansiyeli yüksek ve kaliteli işçilik yapan birilerini sizlere tanıtmak istememizdir. Ankara’da çanak antenlerin tamir edilmesi için elimizden gelen gayreti gösterirken aynı şekilde farklı bölgelerde de en azından bizim gibi yapmış olduğu işi severek yapan birilerini görmek açıkçası bizleri de mutlu etti. İpek Bilişim Hizmetleri firmasının web sitesine gitmek için tıklayın.

İstanbul’da bir uydu servisi firmasını tanıtıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
05079331627