Kamera Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri : Profesyonel bir ekip ve Profesyonel işçilik gerektirir, Sizlere sunduğumuz Güvenlik Kamerası sistemleri başlıca olarak aşağıdaki gibidir.

İş Yeri Kamera Sistemleri : İş yerlerinize gerektiğinde güncellenebilecek şekilde dizayn ettiğimiz Kamera Sistemleri günümüzde tüm iş yerlerinin ihtiyacı konumuna gelmiştir. İş yeri kamera sistemleri, iş yeri sahibinin her daim iş yerinde olmadığında iş yerini uzaktan gerçek zamanlı izleme yapabilmesini sağlar(akıllı telefonlar ve bilgisayardan) . İş yerini hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı etkisi olması, ve iş yerinde yaşanabilecek herhangi bir olayı kayıt altına alması sebebiyle gerekli bir sistemdir.

Ev Kamera Sistemleri: Çocuk ve Bakıcı izleme kameraları ile eviniz gözünüzün önünde olsun.
Çocuklarınızı ve Bebeklerinizi izleme amacı ile kullandığımız güvenlik kameralarıdır. Bakıcı izleme güvenlik kameraları farklı kamera sistemi ürün çeşitleri ile uygulanabilmektedir. Bakıcı izleme kameraları bebek odasında, bebeğin bulunduğu alanlarda kullanılan gizli kamera, dome kamera veya pinhol kamera ürünlerinden oluşan güvenlik kamerası ürünleridir.

Apartman ve Site Kamera Sistemleri: Apartman giriş çıkışlarınızı, Otoparklarınızı ve hırsızlık olabilecek kör noktaları kayıt eder, Apartmanınızda oluşabilecek
tüm hırsızlık veya araç kazaları için net ve profesyonel kameralar ile sürekli izleme olanağı sağlar.

guvenlik_ankara

Servis Ağımız: Satış veya montajını yaptığımız tüm kamera sistemleri 24 ay firmamız garantisi altındadır. Satış ve montajını bizim yaptığımız tüm ürünler 24 ay değişim garantilidir.

Ekonomik krizler ve yaşam standartlarının düşmesine paralel olarak artış gösteren hırsızlık vakalarına karşı korunmanın en etkili yolu elektronik güvenlik kamera sistemleridir.

Ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlanan elektronik güvenlik kamera sistemleri sektörü hızlı bir gelişim sürecine girmiş ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda daha profesyonel çözümler ve ürünler üretmeye başlamıştır. Profesyonel CCTV güvenlik kamera sistemleri, dijital kayıt ve görüntü aktarım sistemleri,görüntülü intercom sistemler, dijital geçiş sistemleri günlük yaşantımızda işletmelerin ve konutların güvenlik ve verimliliği açısından vazgeçilmez unsurlar halini almıştır. Biz ankara uydu servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunuyoruz, sistemin sağlıklı ve uzun ömürlü çalışması açısından Özverili şekilde dikkatli ve titiz davranıyoruz.

Ankara Uydu servisi olarak en hızlı ve en güvenilir uydu, kamera servisi hizmetini vermekteyiz. biz müşterimizi tek seferlik düşünmeyiz en büyük reklamımız sizlersiniz biz bu konuda çok dikkatli ve titiz davranıyoruz. Gerek malzeme gerek işçiliğimizle en iyi kaliteyi en uygun fiyatlara sunmaktayız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

guvenlik_kamera

Ankara Kamera Sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri ;

Firmamız Ankara ve çevre illerde 15 yıldır hizmet vermektedir. Profesyonellik ve Güven’in verdiği çalışmalarımız sayesinde siz değerli
müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet vereceğiz.

Firmamızın Prensipleri:
– Ankara Güvenlik Kamera olarak İlk Prensibimiz Garanti
– İkinci Prensibimiz Ürünlerimiz 2 yıl değişim garantili.
– Üçüncü Prensibimiz ise 24 saat içinde servis garantisi.
Bütün kamera sistemleri sözlerimiz sözleşmemiz garantisi altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
05079331627