Gizlilik Politikası

Çevrimiçi olarak hangi bilgileri topluyoruz?

Sitemiz www.ankarauyduservisi.com çeşitli alanlarında, çevrimiçi formları doldurarak ve göndererek bilgi vermenizi rica ediyoruz. Bu alanlar şunları içerir:

İletişim formu
Bize bir mesaj formu gönderin

Bu alanlarda isminizi, adresinizi, e-posta adresinizi, iletişim, randevu veya siparişinizi tamamlamak ya da isteğinizi yerine getirmek için gereken diğer bilgileri isteyebiliriz.

Sitemizde iyileştirmeler yapmak için, bu bilgileri müşterilerin siteyi nasıl kullandığını göstermek için kullanabiliriz.

Topladığımız bilgileri nasıl kullanıyoruz?

Mükemmel müşteri hizmeti sunma konusunda güçlü bir geleneğe sahibiz. Amacımız, ürün ve hizmetlerimizin bir listesini sunarak bu geleneği çevrimiçi ortama taşımaktır.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde topladığımız bilgiler, sunduğumuz ürün ve hizmetleri geliştirmek için toplu olarak kullanılabilir. Sonunda, bu bilginin iletişimimizi uyarlamamıza yardımcı olacağını umuyoruz, böylece bizden ne istediğinizi ve ne yapmadığınızın daha azını elde edersiniz. Bu, müşterilerimizden geri bildirim almanın bir yoludur ve sorularınız veya yorumlarınızla bize e-posta göndermenizi öneririz. Aldığımız her e-postayı okuyoruz.

Lütfen başka şirketlerle e-posta adresi satmadığımızı veya paylaşmadığımızı unutmayın.

Hangi bilgileri başkalarıyla paylaşmıyoruz?

Ankara Uydu Servisi e-posta adreslerini, anketin bir parçası olarak toplanan bilgileri veya sizinle veya ailenizle ilgili belirli ayrıntıları paylaşmaz veya satmaz. Diğer şirketlere kişisel bilgilerinize erişim sağlayan ortak veya işbirliği veritabanlarına katkıda bulunmuyor veya bunlara katılmıyoruz. Diğer şirketler tarafından kullanılmak üzere kredi kartı veya finansal bilgiler yayınlamıyoruz. Gizlilik amacıyla, müşterilerimizle ilgili tüm bilgiler yüksek güvenlikli bir sunucuda saklanır.

Başa dön
05079331627