Türkiye’de en çok izlenen tv kanalları 2021

Türkiye'de en çok izlenen TV kanalları

Günümüzde televizyon izlemek büyük bir keyif ve günümüzün çoğu zamanını tv karşısında geçiriyoruz. Peki Türkiye’de en çok izlenen TV kanalları az çok biliyoruz. Hangi tv kanalı reyting sıralamalarında üst sıralarda yerlerini aldı?

Örnek vermek gerekirse kanald, atv, star, Showtv gibi en popüler kanallardır ama en çok konuşulan televizyon kanalı hangisi oldu?

Bu kanallar birbirinden iddialı projeler ile tüm yıllara damgasını vuruyor.

Aşağıdaki listede bulunan kanallar reyting değerlerinin yükselmesini en büyük sebeplerinden biride listede görmüş olduğunuz dizi film veya program sayesinde. Buda demek oluyor ki iyi bir program veya dizi, film bir kanalın kaderini değiştirebiliyor.

En çok izlenen tv kanalları

en çok izlenen tv kanalları

Reyting sonuçlarından da anlaşılacağı üzere her program, film ve diziler oldukça izlenme oranlarını üst seviyeye çıkardığı gibi reyting sonuçlarında da yükselmesi anlamına geliyor. Dizilerin ve tv programlarının çok tutulması ile izlenme oranlarının yüksek olması en çok da kanal sahiplerini sevindiriyor.

Türkiye’de en çok izlenen tv kanalları 2021

Türkiye’de en çok izlenen tv kanalları 2021” hakkında 6 yorum

 1. iyi akşamlar, ORDU dan hangi uyduları seyredbilirim? kaçlık çanak ve elenbi ile? şimdiden teşekkür ederim.

  1. siz izlemek istediğiniz uyduları yazarsanız o uydular hakkında bilgi verebilirim kaç cm anten gerekli, çeker veya çekmez gibi.

 2. merhabalar yine ben sizden bilgi almak istiyorum dun elektrik geldi gitti TV de sinyal yok merkezi sistem olunca tüm apartman etkilendi iş başa düştü en yakin uyducuya gittim yarim saat sonra geldi baktı adaptör yanmış dedi onu değiştirdi dedim TV de zaman zaman mozayiklenme oluyor dedim lnb eski değişmesi gerek dedi adaptör olarak fully marka model 1614c adaptör taktı lnb ise rowell marka model rvl 4400r taktı sonuç adaptör 150 TL lnb 100 servis ücreti 35 üstelik garantide vermedi bende fatura istedim tüketici hakem heyetine başvuracağım sebebi araştırdım adaptör 25 lnb ise internette bilgi bile verilmemiş ama en iyileri bile 40 50 TL iken ben 100 TL verdim simdi size soruyorum bu konuda ne düşünüyorsunuz aldığım ürünler hakkında birde ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler cevap bekliyorum.

  1. merhaba merkezi sistemde next ürünlerini tavsiye ediyoruz. 110 TL adaptör 70 TL işçilik 80 TL lnb ürünler next marka bizden servis çağırmış olsaydınız fiyatlar ve ürünler bu şekilde olurdu. Ayrıca 1 yıl yapılan işçilik ve değişen ürünler için garanti veriyoruz.

   Sizin yaptırmış olduğunuz uyducu çin malı ürünler kullanmış fiyatlarda bu ürünlere göre biraz pahalı isterseniz gidip konuşun hakem heyetine başvurmadan önce.

 3. Bu arada yazdiklarim karismis bazi harfler yanlis yazilmis umarim okurken zorlanmazsiniz biraz uzun oldu farkindayim ama baska turlu anlatamazdim simdiden tesekurler

  1. Sorun değil yazım hatalarını düzeltip yorumunuzu öyle yayınladım. rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
05079331627