Telefonla Uydu Bulma Programı Satfinder

telefonla uydu bulma programı

Bir uydu sinyal bulma yöntemleri ararken, hem ios hem de Android cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilen telefonla uydu bulma programı olan SatFinder uygulamasını kullanmanızı öneririz.

Sadece Satfinder uygulamasını indirin daha sonra telefonunuza programı kurduktan sonra telefonunuzun kameraya erişmek için uygulama iznine izin verin ve cihazınızı güney gökyüzüne doğru yönlendirin.

Cep Telefonu Uydu Ayarlama Programı

En çok merak edilen ve sorulan bir soru olan Cep Telefonu Uydu Ayarlama Programı var mı? evet var anlatımları ve detaylar aşağıda lütfen tüm yazımızı okuyunuz.

  1. IPhone veya iPad’inizle gökyüzündeki TV uydularını bulun.
  2. SatFinder Lite, TV uydularını bulmak ve uydu çanaklarını hizalamak için kullanılan bir araçtır.
  3. SatFinder fiziksel konumunuzu algılamak için telefon sensörlerini kullanır ve uydu anteninizin karşı karşıya gelmesi gereken azimut ve yükseklik hesaplar.
  4. Gökyüzündeki uyduları görmek ve hedeflemek için Artırılmış Gerçeklik Görünümü’nü kullanın.

Gökyüzünde uyduların konumlandıkları yerlerde uydu simgelerini gösteren Augmented Reality View için kameranızı kullanın. Gökyüzüne gerçekçi bir görünüm kazandırır ve uydu görüntüsü ile uydu arasında bir görüş alanı (LOS), yani ağaç dalları veya ev üstleri gibi engellerin olmamasına yardımcı olur.

  • Satfinder Lite Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ftpcafe.satfinder.lite&hl=tr
  • Satfinder Lite Ios: https://itunes.apple.com/tr/app/satfinder-lite/id842063887?mt=8

SatFinder lite uygulaması, fiziksel konumunuzu algılamak ve uydu anteniniz için gerekli olan azimut ve yükseklik değerlerini hesaplamak için telefon sensörlerini kullanır.

Telefonla Uydu Bulma Programı Satfinder

Telefonla Uydu Bulma Programı Satfinder” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
05079331627