Televizyon Duvara Montaj Servisi Birlik

Birlik Led Tv Montaj Servisi

Birlik mahallesi tv montajı hizmeti askı aparatı alanında oldukça geniş olan ürün yelpazemiz sayesinde LED TV‘nizden en iyi şekilde yararlanın.

  • Led Tv Duvar Askı Aparatı
  • Led Tv Duvara Montaj
  • Led Tv Askı Aparatı

Birlik Lcd Tv Montaj Servisi

Askı aparatı alanında oldukça geniş olan ürün yelpazemiz sayesinde LCD TV‘nizden en iyi şekilde yararlanın.

  • Lcd Tv Duvar Askı Aparatı birlik mahallesi
  • Lcd Tv Duvara Montaj birlik mahallesi
  • Lcd Tv Askı Aparatı birlik mahallesi

TV Birlik mahallesi YER DEĞİŞİKLİKLERİ

Evimizde veya çalışma yerimizde herkesin kendisi için değerli olan ve zarar görmesini istemediği eşyaları vardır. Bunlar arasında elektronik aletler bizim zarar görmesinden kortuğumuz eşyalarımızdan bazılarıdır.

Bu yüzdendir ki, Elektronik bu taleplerin yoğunluğu doğrultusunda sadece böyle isteklere cevap vermek adına bir ekip oluşturdu.

Taşınmanız esnasında bir çok nakliyat firması tv montajı birlik mahallesi konusunda sizin istediğiniz kadar hassas olmayabilir. Eti’as Teknoloji ekibi TV’ lerinizi, ses sitemlerinizi, projeksiyon cihazlarınızı veya sistemlerinizi(sinema odası gibi) kendi tarafından sökülerek ve ulaştırılması gereken yere götürerek, montajı gerçekleştirdikten sonra size problemsiz bir şekilde ürünlerinizin teslimatını yapmaktadır.

Birlik Lcd Led Tv Televizyon Montaj Servisi

lcd tv, led tv, Televizyon Montaj, Kurulum Teknik Servisi

Lcd televizyonunuz , Led televizyonunuz duvara montaj işlemi yapılır. Televizyonunuza uyumlu askı aparatı ile eviniz iş yerinize konusunda uzman ekiplerimiz led tv nizi yada lcd tv ninizi montaj işlemini gerçekleştireceklerdir.

Tüm led ve lcd televizyonlarınıza uzman ekiplerimizle duvara montaj konusunda teknik servis hizmeti veriyoruz.

BİRLİK TV MONTAJLARI

Hemen hemen her mekanda bir vazgeçilmez hale gelen televizyonlar… Odalarımızı yeni teknolojiye sahip flat ekranlarla düzenlemek, dizaynını TV’ ye göre tasarlamak hepsi bu teknolojik aletleri daha keyifli hale getirebilmek için… Yanlız tüm bunları gerçekleştirmek üzereyken acaba doğru yükseklik ve açılara mı karar verdiniz?

Elektronik ekibi tüm bu sorularınızı yerinde görerek ve en uygun şekilde cevaplamak üzere sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.

TV’ nin montajı için kısaca bahsetmek gerekirse, TV herzaman oturma mesafesinde yerden 70cm ile 100cm arasında olmalıdır. Böyle bir uygulama sizin boynunuzun ne aşağı ne de yukarı şekilde durmasına engel olur. Tam olarak karşıya bakmanızı sağlayacaktır. Bu sayede gözleriniz dahi daha az yorulacaktır.

Yanlız düşünceniz bir yatak odası için ise, yatarak veya biraz doğrularak izleyeceğinizi var sayarsak ayak uçlarınızı ve örtünüzün kabarıklığı ile beraber TV’ nin yerden yüksekliği en az 100cm olmalıdır.

LCD TV, LED TV’ Nizi Doğru Yere Mi Astınız ?

Günden güne daha fazla insan LCD TV, LED TV’lerini duvarlarına taşıyor. Modern düz panel TV’ler duvar üzerinde daha büyüleyici gözüküyor.

LCD TV, LED TV’lerinizi sehpa veya masa üzerinde konumlandırmanız hem izleme alanı hem de kapladığı alan açısından olumsuzluklara yol açabiliyor. Bu olumsuz durumun önüne geçmek için duvar montajı yapmanız gerekiyor.

Bu hem televizyonunuzun oturma odanızda daha az yer kaplamasını sağlayacak hem de televizyon izleme zevkini arttıracak. TV’nizi duvara monte etmek zor bir iş gibi gözükebilir. Bu işlemi işin ehli kişilere yaptırmanız gerekiyor. Biz  Elektronik Firması Olarak Bu Hizmeti Birlik ta Sunmaktayız

Televizyon Duvara Montaj Servisi Birlik
Başa dön
05079331627